Integracyjne Przedszkole Samorządowe nr 3 w Bełchatowie

Os. Okrzei 15a, 97-400 Bełchatów

E-mail: ps3@belchatow.pl

Telefon: (044) 6324641

Witryna internetowa: http://ps3.belchatow.pl

Godziny otwarcia (poniedziałek - piątek): 06:00 - 17:00

 

AKTUALNOŚCI

Z wyrazami wdzięczności

CCI16062020 0001

KILKA SŁÓW OD PERSONELU PRZEDSZKOLA, DYREKCJI, RADY RODZICÓW
I NASZYCH PODOPIECZNYCZNYCH

Darzymy firmę FURTA z Pabianic ogromnym szacunkiem i zaufaniem wynikającym z profesjonalizmu wykonywanych przez Państwa usług na rzecz naszego przedszkola.

Z całego serca dziękujemy za ponowne wsparcie w postaci montażu 3 sztuk drzwi, które niezwykle ułatwią nam pracę, a naszym maluchom poprawią komfort pobytu w przedszkolu.

 

Jesteśmy placówką integracyjną, do której uczęszczają dzieci chore z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Praca z nimi wymaga organizacji szczególnych warunków podczas ich  pobytu i terapii indywidualnych. Pomieszczenia w których odbywają się terapie powinny być maksymalnie wyciszone, gdyż nasze dzieci mają bardzo duże problemy z koncentracją uwagi i nawet najmniejsze bodźce płynące z korytarza utrudniają im skupienie.

Drzwi , które nam już Państwa firma przekazała zostały przez Państwa pracowników bardzo dobrze zamontowane i wyciszone.

Planujemy włączyć Państwa firmę w poczet przyjacieli naszego przedszkola i umieścić logo firmy  w widocznym miejscu placówki.

Dziękujemy jeszcze raz z wszystkich naszych sił, gdyż coraz trudniej w dzisiejszym świecie spotkać ludzi , którzy potrafią zrobić coś bardzo dobrego – szybko, profesjonalnie i co najważniejsze bezinteresownie…….

Personel, dyrektor , rodzice i dzieci z Integracyjnego Przedszkola Samorządowego nr 3 w Bełchatowie